Joburi la noi

REPREZENTANT MEDICAL - BUCUREȘTI

Candidatul ideal:

  • Studii superioare de medicină sau de farmacie
  • Bun comunicator, dinamic, ambițios și cu spirit antreprenorial.
  • Permisul de conducere – categoria B – este obligatoriu.
  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.
  • Sunt necesare cunoștințe de utilizare Microsoft Office si iOS.

Responsabilități:

  • Promovarea produselor Neopharm și Sebamed către medicii și farmaciștii din București;
  • Dezvoltarea planului regional de promovare;
  • Monitorizarea disponibilității produselor în farmacii și la distribuitori;
  • Organizarea și susținerea de prezentări și mese rotunde pentru clienții din București.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant și în concordanță cu rezultatele obținute;
  • Programe continue de pregătire pentru dezvoltarea profesională;
  • Atmosferă de lucru excelentă într-o echipă tânără și dinamică;
  • Oportunități importante de dezvoltare a carierei;
  • Instrumente de lucru de top (mașină, telefon, iPad).

Despre Neopharm Balkans:

  • Neopharm Balkans este subsidiara din România a Neopharm Ltd. din Bulgaria, o companie specializată în dezvoltarea și distribuția de produse terapeutice originale de înaltă calitate.
  • Neopharm Balkans importă, distribuie și promovează în România produsele Neopharm și Sebamed.

Dacă sunteți interesat /intersată să lucrați cu noi și dacă profilul dumneavoastră corespunde cerințelor de mai sus, vă rugăm să transmiteți CV-ul însoțit de o scrisoare de intenție la jobs@neopharm.ro, până la data de 15 iunie 2012.